ContureLinerDuo01mitNadeln_Print(1)

Metoda Long Time Liner jest od 12 lat numer 1 na świecie.

W 1992 roku w Niemczech powstała nowa udoskonalona metoda implantacji, którą uznaje się za najbardziej precyzyjną i bezpieczną zwaną makijażem trwałym LONG TIME LINER Conture make up. Od ponad dziesięciu lat marka ta zdobywa liczne nagrody na światowym rynku kosmetycznym. Pigmenty oraz nowy sprzęt zostały certyfikowane i dopuszczone jako produkt medyczny.

Makijaż permanentny wykonywany tym aparatem jest bezkrwawy. Jego pracę można porównać do haftu najdelikatniejszej koronki. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.Przewagą aparatu nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne – tylko pojedynczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż (tylko tym aparatem można cieniować).

W metodzie Long Time Liner używamy najwyższej jakości  sterylnych pigmentów mineralnych, nietoksycznych i niealergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Zastosowane farby uzyskały certyfikaty oraz spełniają międzynarodowe normy i rozporządzenia dotyczące produktu medycznego. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stopniowemu rozjaśnianiu z równą intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni.

UWAGA! Zabiegi są bezbolesne. Makijaż trwały ust możemy wykonać przy znieczuleniu stomatologicznym, wykonywanym przez lekarza.