twarz

Zabieg normalizująco – oczyszczający

Przeznaczony do skóry tłustej z problemami skórnymi. Ma za zadanie oczyścić skórę, poprawić jej kondycję i koloryt. Działa antybakteryjnie. Przyspiesza gojenie się stanów zapalnych. Reguluje pracę gruczołów łojowych. Zwęża pory skóry. Zmniejsza ilość zaskórników i nacieków ropnych, a także łagodzi podrażnienia po oczyszczaniu.

Zabieg nawilżający, odżywczy

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry,w szczególności do cery silnie odwodnionej, wymagającej głębokiego odżywienia. Pozwala na uzyskanie skutecznego i długotrwałego efektu nawilżania skóry od wewnątrz, na różnych jej poziomach. Powoduje spektakularne wygładzenie zmarszczek oraz intensywne ujędrnienie skóry.

Zabieg mozaikowy

Zabieg powstał jako odpowiedź na problemy cery mieszanej, której poszczególne partie odznaczają się nieco innymi właściwościami. Jego zadaniem jest równoczesne nawilżanie partii suchych i normalizacja oraz matowienie partii tłustych.

Zabieg normalizuje procesy funkcjonowania skóry, przywraca jej równowagę i jednolity koloryt.

Zabieg nawilżająco-energizujący dla aktywnych mężczyzn

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry mężczyzn regularnie podrażnianej podczas golenia. Wywołuje efekt silnego dotlenienia, rewitalizacji i odżywienia. Poprzez silne działanie antyoksydacyjne, wspomaga czynności naprawcze skóry i zapobiega efektowi starzenia się.